Ik denk dat het geen All-Stars editie wordt maar vind het wel vreemd dat ze in de preview gebruik maken van afbeeldingen van voormalige kandidaten. Volgens de geruchten keren Rob en Russell terug, hetgeen nog niet is toegegeven of ontkend door de productie of Jeff Probst.Oud-kandidaten viel me ook al op
Het leek alsof hij al van de twist afwist en ook alsof hij het bovenstaande zinnetje had gerepeteerd.
Degene die dit gespoiled heeft, heeft de laatste seizoenen namelijk steevast gelijk gekregen.Ze zeggen dat het Russells vrouw zou zijn :P
Ze zeggen dat het Russells vrouw zou zijn :P
Ze zeggen dat het Russells vrouw zou zijn :P
In ieder geval staan de meest genoemde geruchten genoemd in de link die ik eerder heb gegeven.
Was de poster toen ook bezig?
Ik dacht alleen tijdens 19 en 20
Het lijkt me dan inderdaad logisch dat, zoals Lexxan zegt, het misschien de vrouw van een productiemedewerker is. Snap alleen niet dat ze die lek nog niet hebben kunnen dichten. Hoewel, computerbedrijf Apple krijgt het ook steeds moeilijker voor elkaar om dingen geheim te houden en die zijn daar helemaal veel mee bezig, waarbij zelfs 'fake' zaken aan bepaalde mensen worden verteld, zodat ze weten wie het heeft gedaan, als dat uitlekt.
But the most famous faces competing have yet to be announced, as two former players will once again be returning to the game, bringing the total contestant count to 18. (Their identities will be revealed later in the week.)
Ow, eens kijken.Hoe kun je al favorieten hebben voordat het programma is begonnen?
Favorieten zijn overigens;
Natalie Tenerelli, Francesca Hogi, Grant Mattos.
Hoe kun je al favorieten hebben voordat het programma is begonnen?
Ik vind boston Rob en Russell goede spelers en eigenlijk hoop ik dat ze het goed doen (niet iedereen hier vind Russell goed en ik denk dat we die discussie nog veel zullen hebben maar zijn manier van spelen zort in ieder geval voor vuurwerk, zelfde geld een beetje voor boston Rob)
Ik denk dat ze het moeilijk zullen krijgen en ik denk niet dat een van de twee zal winnen of de final three zal bereiken
Ik denk dat Rob verder komt dan Russell, vergeet niet dat hij een beest is in de challenges (ik bedoel in all-stars domineerde hij de challenges en ook in HvsV won hij individuele immuniteit) ik denk dus dat de nieuwe twist positief voor hem zou kunnen uitpakken
Als ik nu een favoriet zou moeten kiezen van de "onbekende" spelers zou ik David Murphy kiezen
Lijkt me iemand die het spel strategisch zal gaan spelen
Puur eerste indruk ;)Nu ik mijn eigen post lees zie ik ook dat ik een favoriet heb genoemd op eerste indruk :P
Eindelijk de officiële bevestigiging van CBS: http://www.youtube.com/watch?v=UzQbqXktjhU (ja ik weet dat ik filmpjes kan uploaden maar mijn computer doet dom :P)
En hier een artikel met de originele plannen voor dit seizoen: http://www.associatedcontent.com/article/5887310/survivor_22_breaking_news_russell_vs.html (http://www.associatedcontent.com/article/5887310/survivor_22_breaking_news_russell_vs.html)
Dit verklaart bijvoorbeeld surviving survivor special (Rich vs Russell op het einde)
Moet zeggen dat ik zowel Rich vs Russell als 40 ex-kandidaten leuker had gevonden (maar ja dan hadden ze zitten vechten om James ;))
Liever had ik een aantal andere spelers terug zien keren (Chris, Brian, Richard, Jonathan, Jean Robert of Bobby bijvoorbeeld)Chris vs. Brian (de twee meest onderschatte/vergeten winnaars)
En waar ik vorig seizoen in challenges diep werd teleugesteld vond ik deze eerste eigenlijk meteen al te gek.
Op de één of andere manier vindt ik Russell tot nu toe meer meevallen dan Rob. Rob lijkt meer een tv whore, met dat slijmen bij alle bimbo's in z'n team. Dit is pas de tweede serie die ik met hem heb gezien en ben het nu al kotsbeu, die eerste twee series waar hij er in zat lijken me wss leuker. Nu is hij naar mijn mening een beetje aan het slijmen bij iedereen en aan het profiteren van zijn populariteit.
Het is Rob en drie blondines en die surfer, dan heb je Kristina in d'r eentje, Philip alleen en Matt alleen. Misschien kunnen Matt & Kristina nog iets afsluiten, maar ik heb Matt wel veel bij Rob en de rest in de buurt gezien.Volgens mij haal je Grant en Matt door elkaar ;) En het zijn niet alleen maar blondines :P
Op de één of andere manier vindt ik Russell tot nu toe meer meevallen dan Rob. Rob lijkt meer een tv whore, met dat slijmen bij alle bimbo's in z'n team. Dit is pas de tweede serie die ik met hem heb gezien en ben het nu al kotsbeu, die eerste twee series waar hij er in zat lijken me wss leuker.Ik heb nog nooit iets tegen Rob gehad en nu ook niet. Hij komt ook niet zo bij mij over. Hij zit niet te slijmen bij de bimbo's het is eerder omgekeerd.
Aargh! Mental note to me: Geen reacties lezen voordat je zelf de aflevering gezien hebt.
Toen ik begon te lezen dacht ik dat ik nog gewoon een reactie las op afl. 1.
Hey die indiaan heeft weer gepost eens even kijken wat hij schrijft. Meestal maakt hij wel sense.
Inmiddels ben ik afl. 2 aan het downen.
Vraag: stel ik wil wat oude seizoenen bekijken, wat is dan de beste manier?
Ik denk dat ik Fans vs Favourites (Micronesia?) wil zien, Amazon, Australia en Pearl Islands. Maar hoe kom ik eraan?
Sommige seizoenen heb ik kunnen downloaden, sommige heb ik op youtube bekeken (erg low res), maar ik wil ze ook best gewoon kopen op internet.
Op marktplaats en bol.com vind je niks en in de US hebben ze de verkeerde regio code.
Anyway, over 50 mins weet ik waar de vorige schrijver het over had. Tot dan.
Opvallend dat Ometepe zo zwaar tilde aan Matt felicitaties aan het andere team, want het stelde volgens mij niet zo heel veel voor.
Overigens vond ik de proef wel oké al vond ik het jammer dat ze hem niet zo hebben uitgevoerd als in Micronesia en ik meen de Cooks. Is er iets met de zee in Nicaragua? Vorig seizoen ook al.
Het ziet er nogal knullig uit :-\\
Overigens: kun je zien met wie Stephanie praat als ze zegt "Biggest blindside ever!"?
Kan natuurlijk ook dat zij met een paar mensen Russell gaat blindsiden en gewoon omdat Russell Russell is ze het de "Biggest blindside ever!" noemt
Probst heeft het steeds over een unieke twist (->Redemption Island), maar dat is iets wat we toch allang gezien hebben in ER?Ik denk niet dat ze ER echt volgen. En zeker voor de Amerikaanse versie is het een nieuwe twist.
Ik denk niet dat ze ER echt volgen. En zeker voor de Amerikaanse versie is het een nieuwe twist.
En Thailand wás ook gewoon het slechtste seizoen :PNietes :P
Over het entertainmentgehalte van de verschillende seizoenen kun je eindeloos twisten, uiteindelijk komt het allemaal neer op persoonlijke voorkeur. Ik vind tactisch/strategisch ingestelde kandidaten en unieke karakters over het algemeen boeiend om naar te kijken. Indien daar een tekort aan is of wanneer de betreffende kandidaten vroegtijdig vertrekken zal ik het seizoen laag klasseren. Dat maakt het seizoen echter nog niet slecht, elk seizoen is mijns inziens de moeite van het kijken meer dan waard. Het minst vermakelijke seizoen vond ik Marquesas, afgezien van Rob en Sean kon ik geen fascinerende kandidaten ontdekken. Daarnaast gaven de meeste deelnemers weinig blijk van intelligentie. Tocantins zou ik redelijk hoog klasseren vanwege Coach en Tyson, beiden waren buitengewoon in hun gedragingen en hebben daardoor een aantal fantastische scènes opgeleverd. Speltechnisch was het niettemin een betreurenswaardig seizoen waarin forse blunders werden gemaakt.
Dat is waarom ik Thailand zo ondergewaardeerd vindt; er zijn echt ZOVEEL parels van mensen die *het* brengen: Robb is de beste kandidaat die voor de samensmelting weggestemd werd ooit (amai, zoveel woorden om gewoon "Best Pre-Jury boot ever" te vertalen <_<), Clay heeft echt GEWELDIGE one-liners, Helen's overemotionaliteit is onbetaalbaar grappig, Jake is uber, Jan's gekheid en dierenkerkhof... ::rofl::; Ghandia en Ted... ja, er zijn echt VEEL supermomenten in dat seizoen, ondanks het verschrikkelijke gedeelte na de samensmelting.Je vergeet Brian. Hij was de eerste speler die zeg maar Richards manier van allianties leek te verbeteren.
Je vergeet Brian. Hij was de eerste speler die zeg maar Richards manier van allianties leek te verbeteren.
Vraag: zou het een leuk idee zijn als ze 8 spelers zouden uitkiezen van 20-30 jaar oud voor 1 team en dan zonder dat deze het weten 8 van hun ouders (vader of moeder) voor het andere team? Ze spelen dan pre-merge tegen hun eigen ouders. Alle allianties staan dan onder enorme druk als de remaining ouders en kinderen mergen. Aan dat "zonder dat ze het weten" kleven wellicht wat praktische bezwaren, maar dat is gewoon leuk voor het moment dat Jeff zegt "and now meet the opponent team".
Vraag: zou het een leuk idee zijn als ze 8 spelers zouden uitkiezen van 20-30 jaar oud voor 1 team en dan zonder dat deze het weten 8 van hun ouders (vader of moeder) voor het andere team? Ze spelen dan pre-merge tegen hun eigen ouders. Alle allianties staan dan onder enorme druk als de remaining ouders en kinderen mergen. Aan dat "zonder dat ze het weten" kleven wellicht wat praktische bezwaren, maar dat is gewoon leuk voor het moment dat Jeff zegt "and now meet the opponent team".Dan adviseer ik je Big Brother US te kijken. Daar zijn er wel eens van zulke twists. Past niet echt bij survivor.
Is er ook weer zo'n foto recap? Kan me herinneren dat vorig jaar een blog was die een recap van de aflevering deed met hilarisch commentaar bij de foto's ::rofl::
Het zou echt geweldig zijn als Russell weer terug in het spel komt ^^
De volgende keer dat Ometepe een uitdaging verliest zal het voor Rob niettemin erg moeilijk worden om Philip in het spel te houden.Ik denk dat hij Andrea wel zou kunnen targeten.
Helaas ziet het er naar uit dat Matt het duel zal gaan winnen, de 'editors' besteden namelijk veel te veel aandacht aan zijn religieuze overtuigingen. En laat verlossing nou net een fundamenteel begrip zijn binnen het Christendom.
Toch lijkt het me toeval dat iemand die erg gelovig is het heel goed zou doen op RI. Ik ga er iig niet vanuit dat dat ergens de bedoeling van de makers was.
De uitdaging die zijn einde inluidde was een schijnvertoning, ik had een spectaculaire uitputtingsstrijd verwacht geen getransformeerd gezelschapsspelletje. Hopelijk worden de duels de komende afleveringen intenser.
Ben benieuwd of Russell nu echt nooit meer terugkomt of dat het later alsnog bij hem begint te kriebelen........
Die Zapatera alliance is wel 1 van de saaiste ooit ::)
Philip? - Iemand die zo geflipt is laten ze toch niet winnen? Het verbaast me dat hij door de screening is gekomen. Of zou hij ze verteld hebben dat hij een Federal Agent is :)
Weet je een paar te vinden, pak dan eerst de kaart die je niet zeker weet
Dit is een fout die veel gemaakt wordt. Bijvoorbeeld, de vorige speler heeft een plaatje met een olifant omgedraaid. Je hebt de andere olifant al eerder gezien, maar je weet niet precies meer waar die lag. De tweede olifant weet je natuurlijk met zekerheid. Probeer dan eerst die eerste olifant te vinden. Heb je het mis, dan kun je als tweede kaart nog iets anders zoeken.
Het punt dat Theezakje beschrijft is een geval van situatie 3.
Ik zal zo kijken, maar hoe kan het dat een forum beelden van Survivor toont die niet zijn uitgezonden (maar wellicht geld waard zijn omdat ze verkocht kunnen worden als extra's op een DVD) zonder in legal problemen te komen? Gezien de naam van het forum is het niet hun officiele forum.
op youtube zijn namelijk vorige week alle HD kanalen verwijderd vanwege legal issues.
p.p.s. wat ik trouwens heel erg verdacht vond: Matt laat zien dat hij een wond heeft aan de buitenkant van zijn voet. En hij zegt dat hij hoopt dat dat hem niet gaat opbreken bij de proef. En guess wat de proef is .. zo lang mogelijk op de buitenkant van je voet staan. Persoonlijk vind ik dit iets te verdacht. M.a.w. dat de gameleiding de proeven beinvloed.
Andrea moet eens een ruggengraat zien te krijgen. Zij twijfelt aan alles. Ik zie liever mensen die een plan hebben.
Eerst leek het me nog mogelijk voor Zapa om Andrea nog te turnen, maar toen besefte ik dat zij ook Matt had gekozen (en Matt Steve).
Volgens jouw theorie (dat een winnaar dus ook vanaf het begin voortdurend veel in beeld gebracht wordt) zou het 1 moeten zijn van:
Rob, Philip of Matt
Ik kan het niet controleren, maar stiekem geloof ik het niet.
Ik heb zo vaak gedacht: ´het is nu wel duidelijk hoe het verder zal lopen en dan komt er opeens een konijn uit de hoge hoed´. Voelt als een productieteam die ingrijpt.
Voorbeeld dat me meteen te binnen schiet was Surv. Africa toen die oudjes in het ene team sitting ducks waren geworden en er opeens een mini merge kwam om het spel overhoop te gooien. Dat voelde wel als een ingreep. Ik was er wel blij mee, maar toch.
Stel dat er wel mee gesjoemeld werd dan zou hij toch nooit kunnen zeggen: We sjoemelen. :)
Sidenote: Rob of Andrea is de winnaar. Book it. Ik zie gewoon niemand anders die het kan winnen. (Ashley/Grant/Natalie hebben geen persoonlijke verhaallijn, Matt is een "domme" speler (wat ze amper zouden tonen als hij gewonnen had), de Zaps hebben al lang geen kans meer, en Phillip... wel... is Phillip.)
Ik sluit niet uit dat er in het verleden wel eens (kleine) ingrepen hebben plaatsgevonden maar in dit geval zijn er vooral argumenten tegen een ingreep. Waarom zou de productie de Messias van Redemption Island aka Matt weg willen werken ten gunste van Sarita die vooral uitblinkt in saaiheid? Dat zou ronduit stompzinnig zijn. Voorts, als de productie de boel wilde beïnvloeden hadden ze dat waarschijnlijk zo subtiel mogelijk gedaan. De scènes met de verwonding van Matt zouden dan weggelaten zijn, Probst had er met geen woord over gerept in zijn blog en tijdens de post-show interviews zou CBS waken voor een informatielek. Kortom als je echt denkt dat ze in dit specifieke geval hebben ingegrepen dan dicht je de hele Survivor productie wel erg weinig intelligentie toe.
Andrea en Rob zijn op dit moment ook de personen die ik de grootste winkansen geef maar ik durf Natalie nog niet definitief af te schrijven. Indien ze de komende afleveringen nog steeds geen persoonlijke verhaallijn krijgt wordt het desalniettemin wel erg onwaarschijnlijk dat ze wint. Heeft edgic haar al voorgoed afgeschreven? Het punt is dat Natalie binnen Ometepe de beste positie heeft. Grant en Rob zijn de grootste bedreigingen, Philip en Andrea de outsiders en Ashley degene die meer dan Natalie irritatie lijkt op te wekken. Als er geen spelomwentelingen gaan plaatsvinden is Natalie min of meer verzekert van een plaats bij de laatste drie.
Heeft edgic haar al voorgoed afgeschreven?
Ik ben nog steeds voor Rob! En Philip mag ook wel tot het einde blijven ::bravo::::ok::
Ik ben nog steeds voor Rob! En Philip mag ook wel tot het einde blijven ::bravo::
Het is nu net alsof ik naar de samensmeltingsafleveringen van Thailand kijk, maar hopelijk wordt het seizoen nog iets spannender dan dat.
- Rob... UGH. Ik ben ZO blij dat we niet meer van hem zagen. Wat een overkill zeg. Ik weet niet wat me het meest tegen de borst stoot: dat Rob voor een VIERDE keer speelt en SEG het spel so "riggt" dat Rob eigenlijk vrij spel heeft, of het feit dat de anderen Ometepes dat zonder slag of stoot toelaten ::ohno::
- Steve.... hoe POKKESAAI kun je zijn? Op Sucks is er het een inside joke om te doen alsof Steve al WEKEN dood is en in feite gewoon een zombie is... wel, er IS een reden waarom er zo'n inside joke is. Zo saai en futloos.
Mocht Matt wederom terugkomen van Redemption Island, in de finale terecht komen en winnen dan stel ik voor dat we de prijs van Soul Survivor dit jaar schenken aan God in plaats van Matt. Immers dan zou het God zijn die uiteindelijk de winst voor Matt binnenhaalt: “The winner of Survivor Redemption Island: GOD!”.
Jammer dat er van een echt duel voortaan geen sprake meer is, als tweede eindigen in een uitdaging is opeens genoeg om in het spel te blijven. Ten eerste haalt dat veel spanning weg en ten tweede ondermijnt dit de uiteindelijke prestatie. In theorie kan degene die altijd als tweede eindigt en het beslissende duel als eerste toch nog gekroond worden als winnaar van Redemption Island. Ik ben erg benieuwd of dit al van te voren gepland was of toch op het laatste moment is besloten n.a.v. de winreeks van Matt. Over Matt gesproken, ik hoop dat hij vroeg of laat sneuvelt want zijn oeverloze gezeur over God's plan is tenenkrommend. Als hij de verantwoording nam voor zijn eigen prestaties en erkende dat hij de smid is van zijn eigen geluk en ongeluk had ik heel anders tegen hem aangekeken. Door zijn falen en winnen toe te schrijven aan een God cijfert hij zichzelf weg. Mocht Matt wederom terugkomen van Redemption Island, in de finale terecht komen en winnen dan stel ik voor dat we de prijs van Soul Survivor dit jaar schenken aan God in plaats van Matt. Immers dan zou het God zijn die uiteindelijk de winst voor Matt binnenhaalt: “The winner of Survivor Redemption Island: GOD!”.
RI zelf is het grootste probleem. Het is een twist die het spel zelf ondermijnt. Bovendien maakt het de show zelf een stuk MINDER interessanter.Ik ben het hier niet mee eens. RI maakt zichzelf gewoon niet waar. Het lijkt een hele grote twist maar heeft totaal geen effect op het spel gehad en volgens mij is het niet de schuld van de twist dat het seizoen zo saai is.
Overduidelijk een van de allerslechtste twists ooit, samen met de Final 3 en de Hidden Immunity Idol.
Denken jullie dat het Ometepe team zodanig gecast is qua karakters dat het een eitje werd voor Rob om controle te krijgen?
Ja, ik denk ook dat het uiteindelijke doel van RI was om Rob en Russell een safety net te geven om ver te komen en zo elkaar weer tegen te kunnen komen als 1 van hen voortijdig eruit zou vliegen. Iemand immuun te maken in de eerste X rondes (zoals in ER) of hen initieel al een HII te geven zou er iets te dik op hebben gelegen.
Overigens heb ik weleens begrepen dat ze eigenlijk i.p.v. Rob, Richard Hatch tegen Russell hadden willen laten strijden. Dat verklaart meteen ook de wat vreemde (in scène gezette) woordenwisseling tussen die twee in de 'Surviving Survivor'-special ter ere van seizoen 20.Ik had de orginele plannen voor het seizoen al eerder genoemd ;)
En hier een artikel met de originele plannen voor dit seizoen: http://www.associatedcontent.com/article/5887310/survivor_22_breaking_news_russell_vs.html (http://www.associatedcontent.com/article/5887310/survivor_22_breaking_news_russell_vs.html)Even een vraag: was het met nog 40 ex-kandidaten een beter seizoen geweest?
Dit verklaart bijvoorbeeld surviving survivor special (Rich vs Russell op het einde)
Moet zeggen dat ik zowel Rich vs Russell als 40 ex-kandidaten leuker had gevonden (maar ja dan hadden ze zitten vechten om James ;))
Ik had de orginele plannen voor het seizoen al eerder genoemd ;)Even een vraag: was het met nog 40 ex-kandidaten een beter seizoen geweest?
Oh en de preview laat zien dat er volgende week een mystery package in het spel is. Het doet een beetje denken aan de mystery bottle uit de cooks. De aflevering heet ook zo (Mystery package).
Hier de preview: http://www.youtube.com/watch?v=irUJ6R4rEyg&feature=feedu (http://www.youtube.com/watch?v=irUJ6R4rEyg&feature=feedu)
(Rob, Russell, Rich en?)Sucks had het toen meen ik als vierde over Rupert puur omdat hij zo'n lievelingtje is maar lijkt me dat wanneer dat was geweest de meest logische keuze Rob C. was geweest. JFP ook wel, maar die zal (helaas) nooit meer terug komen.
zwemmenNicaraguaanse kust is daar niet voor gemaakt heb ik begrepen :P
Ik zou toch nog steeds graag iets zien als: 1 tribe met vaders/moeders en 1 tribe met hun zonen/dochters. Wie de merge halen wordt dan wel cruciaal. Dan je dan 1 iemand als ally hebt die je _gegarandeerd_ niet naait.In ieder geval is het idee van mensen die een verleden met elkaar hebben wel gedaan in big brother
De main proef was alleen zo interessant omdat iedereen behoorlijk verzwakt is en er toch een paar waren die tot het gaatje gingen. Vooral Andrea verbaasde me, Grant niet echt, maar dat Rob van Grant won bij zo´n fysieke proef was verrassend.
Op facebook staat dat de winnaar bekent is, maar ik keek net de aflevering en het is nog niet bekent gemaakt in deze aflevering... Heb ik een verkeerde download?
Het enige was hij (=Jeff) zei was. see you in New York City
Heel erg spannend was het niet
Ik heb alle seizoenen van Survivor eigenlijk pas vorig jaar teruggekeken en de groep mensen in dit seizoen sprak me totaal niet aan (op Boston Rob na) en de groep was wel ERG rancuneus zeg, met name de rancuneuze uitspattingen bij the last tribal council, de confrontatie vanuit de Jury met alle 3 de finalisten, zelden zoveel rancune gezien in een groep mensen, zeer slechte verliezers. Goed dat Boston Rob eindelijk eens won, samen met Ozzy zeker één van mijn all-time favourites! Phillip Sheppard is vanzelfsprekend buitengewoon gestoord, Rob had hem alleen meegenomen naar het einde omdat hij al bij voorbaat wist dat niemand op Phillip zou stemmen.Moet je nagaan, ik kan Rob ook nog eens niet uitstaan, dus dit seizoen was echt geen feestje om door te gaan :P.