Het was weer un geweldige aflevering vonnik.
![Smiley :)](https://www.realitynet.org/Smileys/ER-ep/smiley.gif)
Kovac is idd niks meer.. ik dacht dat 't miss btje beter zou worden toen die zo sorry zei tegen die zuster. Maar op 't eind..
![Zeker niet! ::ohno::](https://www.realitynet.org/Smileys/ER-ep/no.gif)
Zijn imago daalt.. Carter daarintegen.. whiej!
![Bravo! ::bravo::](https://www.realitynet.org/Smileys/ER-ep/kus.gif)
Sneu voor Abby met haar broer enzo, klonk erg bekend hoe hij deed.. ivm hun moeder pooos terug. Verder moet Susan maar leuke vriend krijgen ofzo.. zij is gewoon leuk. En ik mis Romano de laatste 2 (?) afleveringen.. Die Nathan begon redelijk irritant te worden met zn gezeur over hoe ze het allemaal beter moeten/kunnen doen enzo. Mgoed... en Kerry dus zwanger.. had ik niet verwacht.. wel leuk voor dr en goede reden om haar de komende afleveringen minder in beeld te laten. Ze moet natuurlijk wel keertje met zwangersschapverlof.
Kort samengevat --> Kijk weer erg uit naar donderdag.
![Duimen omhoog! ::ok::](https://www.realitynet.org/Smileys/ER-ep/duim.gif)
Ik mis dr. Ross...
Die was veeeel leuker
Hmm.. ik heb dr. Ross niet meegemaakt geloof ik.
![Zeker niet! ::ohno::](https://www.realitynet.org/Smileys/ER-ep/no.gif)
Ik begon met kijken toen zij er nog wel was.. die vrouwelijk dokter (hoe zeg je dat?) met van dat dikke donkere haar. Die een man had waar ze toen later mee gescheiden was.. en toen Marc zn vader (zoiets? ) doodging.. al was dat weer poos erna geloof ik.
![Undecided :-\\](https://www.realitynet.org/Smileys/ER-ep/undecided.gif)
oohhhja en dat Lucy doodging.. dat was zó zielug..
![Droevig :(](https://www.realitynet.org/Smileys/ER-ep/sad.gif)