Speciale tip voor mensen die van films houden, Viggo Waas een lekker ding vinden en een theater bezoek kunnen waarderen. De Ploeg(met oa Viggo Waas) speelt op dit moment een toneelversie van Festen.
Ik ben er donderdag naar toe geweest en heb me zeer goed geamuseerd. Natuurlijk is het vrhaal van Festen bekend maard e keiharde satirische ondertoon die de Ploeg er aan meegeeft, maakt het stuk nog krachtiger.(en viggo waas loopt naakt over de buhne).
Films want daar ging dit eik toch over:
-Le fabuleux d'estin D'amelie Poulain
-Dead Poets Society
-Reservoir Dogs
- The Mean Machine
The Full Monty
Lock Stock and Two smoking Barrels
Snatch
The usual Suspects
True Romance
Memento
slechtste films, domme amerikaanse actiefilms, aka Bad boys, of iets van van Damme.
Oja musical keuze's. Ik zou zeker voor Aida gaan , echter, doorleefder en niet zon costuum-musical. Maar dat is gewoon niet mijn smaake, vond elisabeth ook helemaal niks door de pracht en praal van de costuums. Chicago vond ik gewoon er goed en cats en les miserables ook