Nieuws Heb je onze activiteitenagenda al bekeken? In het infocenter, helemaal onderaan.
Nou ik toch bezig ben. Gister was mijn favo collega er nog Hij is terug uit het ziekenhuis en besloot nog even de laatste week te komen werken. Nou ja, 2 dagen (maandag, gelukkig was ik ziek ) en morgen en vrijdag zijn we toch dicht. Nog 1x... moet te doen zijn toch? Ze gaan morgen wel allemaal lopen zeuren om gebak omdat het zijn laatste werkdag is, met zijn verjaardag heeft hij ook niet getrakteerd We maken hem helemaal ziek
ja opeens was ik oranje.....ik heb je reactie gelezen..maar ik weet nog niet hoe of wat en of ik daar over ga. lijkt het jou een leuk programma dat peking express??
zou pimwiz btw willen goed staan bij de crew? ( zie post die ik niet quote wegens te lui waarin staat: handje Coor, gaaf, ... )
Niet ingelogd
Registreren
Wachtwoord vergeten?
Waarom registreren?
Ga naar:
Nu op de chat
Nu online
559 gasten en 33 vaste bezoekers