de uitslag van de verkiezingen op de middelbare scholen zette de lpf op plaats 1 met 35 zetels en gl op plaats 2 met 26 zetels, gevolgd door de PvdA en de VVD
in mijn klas (23 mensen) stemden 7 mensen voor lpf, 7 voor CDA, 4 voor GL en de rest was verspreid. wat opviel was dat er op de PvdA helemaal niet gestemd was.
pfffff! heb me der echt aan geergerd, natuurlijk mag iedereen een eigen mening hebben, maar alle mensen die op de lpf gestemd hebben doen zich voor of ze superieur zijn, alsof zij het licht al wél gezien hebben, maar de stemmers op andere partijen nog niet. dit is dus NIET het geval bij de meeste lpf stemmers, teminste, hoop ik, ik ken er niet zo veel, maar ik vond het gedrag van m'n klasgenootjes wel errug irri.
ik wil hier verder niet op aangevallen worden, ik zeg alleen wat mij opviel aan de mensen uit mijn klas die op de lpf wilden stemmen.
ik heb dus op GL gestemd...
ow ja, bijna iedereen hier lijkt op GL te stemmen, zegt toch wel wat over de mensen hier lijkt mij.
![Kiss :-*](https://www.realitynet.org/Smileys/ER-ep/kiss.gif)
doris