Zo, nu maar even een reactie zonder plaatje
GILLES DE GEUS - deel 0: De struikrover
Binnenkort vaart het negende album van Gilles de Geus 'De Struikrover' in heel Nederland de boekhandel binnen. Na het enorme succes van deel 8 ligt er snel weer een nieuw deel van deze oer-Nederlandse Geuzenstrip in het winkelschap.
Hierin de losse verhalen die ooit in de Eppo hebben gestaan, maar nog nooit in een album hebben gestaan.
Het succesvolle duo Hanco Kolk en Peter de Wit heeft wederom een Nederlands historisch verhaal bewerkt tot een actievol en humoristisch stripverhaal.Door: Hanco Kolk / Peter de Wit.
Bij strips denken de meeste mensen nog steeds aan Suske en Wiske, Kuifje en Asterix en Obelix, simpel getekende strips, die eerder voor (kleine) kinderen dan voor volwassenen geschreven lijken te zijn. Het is een zware onderschatting van dit genre, dat in Frankrijk, Spanje, Italië en Zuid-Amerika allang als kunstvorm is erkend. Sommige strips kunnen zich zowel qua uitbouw van de personages als verhaalontwikkeling meten met de betere literatuur. Een overzicht.
http://wwwutnws.utwente.nl/utnieuws/data/30/34/hugo.htmlGroetjes, Philemon